A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Межиріцька громада
Черкаська область, Канівський район

Новини

15 травня - міжнародний День сім’ї

День сім’ї в Україні відначають двічі на рік.  15 травня українці разом зі світом святкують Міжнародний день сім’ї. А от 8 липня — це суто українське, і ще дуже молоде свято. Цей день було визначено Днем родини лише 2012 року. Офіційна назва — Український День родини

14:07 15.05.2019

Футболісти Межиріцької ЗОШ здобули перемогу та кубок Першості Канівської районної ДЮСШ «Колос»

2 квітня 2019 року на футбольному майданчику Межиріцької ЗОШ та футбольному полі с. Межиріч проведено відкриту Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2002-2004 р.н. та  2005-2007 р.н. Захід проведено Канівською районною дитячо-юнацькою спортивною школою «Колос» за  підтримки відділу освіти, молоді, спорту та культури Канівської райдержадміністрації та відділу освіти, молоді, спорту та культури Ліплявської ОТГ. На змагання прибули команди навчальних закладів: Межиріцької та Таганчанської ЗОШ, Бобрицького  та Ліплявського НВК.

19:00 02.04.2019

Святковий концерт до 8 березня!

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок Межиріцької громади для яких був проведений феєричний святковий концерт.

16:45 11.03.2019

Межиріцька стоянка. Пам'ятка світового значення не потрібна Україні

В далекому 1965 році мешканець Межиріча Захар Новицький вирішив спорудити льох. На глибині два метри йому трапилася незрозуміла велика кістка. З нею він пішов у школу до вчителя географії (чи то історії). Той теж не зміг ідентифікувати знахідку, але зрозумівши що вона не коров'яча поїхав до Києва у Інститут Зоології. І почалося... За розкопки взялися палеонтологи під керівництвом академіка Івана Підоплічка, адже тоді ще ніхто не знав, що знайдено не просто залишки мамонта, а поселення, де житла будувалися із кісток слоноподібних велетнів, і відповідно розкопувати стоянку повинні не палеонтологи, а археологи, які копають не лопатами, а "зубочистками".

17:33 10.03.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора