До відзначення Міжнародного дня лісу долучилися і в Межиріцькій громаді

Дата: 21.03.2019 16:05

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісу основним завданням якого є привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимості лісових екосистем, основні заходи задля їх захисту та відновлення.

До відзначення Міжнародного дня лісу долучилися і в Межиріцькій сільській раді. Так, 21 березня біля футбольного поля села Межиріч очільник громади Іван Чупилка разом з активістами висаджували дерева.

Метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки на природі, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді і представникам громадськості взяти участь у посадці дерев.

З нагоди свята звертаємося до всіх жителів громади з проханням долучатися до такої акції цілими родинами, посадити своє дерево, бо така праця сприяє не лише чистоті довкілля, а й чистоті наших душ!