Футболісти Межиріцької ЗОШ здобули перемогу та кубок Першості Канівської районної ДЮСШ «Колос»

Дата: 02.04.2019 19:00

2 квітня 2019 року на футбольному майданчику Межиріцької ЗОШ та футбольному полі с. Межиріч проведено відкриту Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2002-2004 р.н. та  2005-2007 р.н. Захід проведено Канівською районною дитячо-юнацькою спортивною школою «Колос» за  підтримки відділу освіти, молоді, спорту та культури Канівської райдержадміністрації та відділу освіти, молоді, спорту та культури Ліплявської ОТГ. На змагання прибули команди навчальних закладів: Межиріцької та Таганчанської ЗОШ, Бобрицького  та Ліплявського НВК.

У старшій  віковій групі між собою по «коловій системі» змагалися 4 команди. За результатами 1 місце та кубок вибороли юнаки Бобрицького відділення футболу спортивної школи, 2 місце посіли межиріцькі футболісти, 3 місце у ліплявських спортсменів, 4 місце зайняла команда Таганчанської ЗОШ.

В молодшій віковій групі перемогу та кубок виборола команда юних футболістів Межиріцької ЗОШ. Юнаки з Ліплявського навчально-виховного комплексу зайняли другу сходинку в турнірній таблиці. Третє місце у бобрицьких спортсменів. Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами.

За підсумками змагань будуть сформовані команди юнаків для участі в Чемпіонаті Черкаської області з футболу серед юнацьких команд та обласних змаганнях на призи «Шкіряний м’яч», які стартують 12 та 16  квітня відповідно.  Вітаємо переможців та призерів, бажаємо успіхів в обласних змаганнях.

За інформацією Канівської районної ради та Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»