Привітання з Днем пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2019 12:02

Високоповажні ветерани, учасники  Другої світової війни, всі, хто зазнав жахів нацистських переслідувань!

Шановні жителі громади!

Від себе особисто, депутатського корпусу і працівників Межиріцької сільської ради сердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення та з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини.  Низько схиляю голову перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь.

Пам’ятаймо, на якій героїчній землі ми живемо, пам’ятаймо про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер.

Бажаю вам і вашим родинам процвітання та довгих років життя, чистого світлого неба і великого людського щастя.

Усім нам я бажаю миру!

З повагою,