Робочий візит делегації Межиріцької громади до Ліплявської ОТГ

Дата: 09.08.2019 10:05

Працівники Межиріцької громади на чолі з сільським головою Чупилкою Іваном Володимировичем завітали до Ліплявської ОТГ. Візит колег полягав в тому, щоб обговорити, перейняти досвід та розібратися в питаннях освітньої галузі, що виникли в умовах децентралізації та об’єднання громад. Це і готовність закладів загальної середньої освіти до нового навчального року, організація навчального процесу в умовах Нової української школи, ведення документації, організація харчування в закладах загальної середньої освіти, фінансові питання.

Адже утворення об’єднаних територіальних громад є шансом для серйозної модернізації шкіл. Власне у цьому і полягає розпочата реформа освіти, яка ставить дитину у центрі уваги, дбає про її розвиток, змушує думати про те, як мотивувати її до якісного навчання, до натхненної праці, як закласти міцні підвалини для подальшого розвитку особистості.

Джерело: https://www.facebook.com/liplyave