A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Межиріцька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Мамонтландія чекає своїх дослідників!

Дата: 12.08.2019 12:02
Кількість переглядів: 321

   А що ви знаєте про людей з кам’яного віку та мамонтів?

   Найдивовижніші знахідки, пов’язані з доісторичними велетнями, збереглися саме на наших землях. В селі Межиріч знайдено не просто залишки мамонта, а поселення з чотирьох жител, які будувалися із кісток слоноподібних велетнів 14 тисяч років тому.

   Люди не просто полювали на цих тварин, життя мешканців стоянки повністю залежало від мамонтів. Бивень був чудовим матеріалом для виготовлення знарядь і прикрас, кістки використовували як паливо, про м’ясо вже годі й казати. Проте лиш на теренах України з величезних кісток будували монументальні житла, рештки яких збереглися до нашого часу.

    Українське село Межиріч розташоване у надзвичайно мальовничій місцині, де зливаються річки Рось і Росава. Гуляючи тут не дивно, як вдало вибрали місце для стоянки палеолітичні люди.

   Тож, якщо вас цікавить прадавня історія, кремезні велетні – мамонти, побут людей з кам’яного віку, отримайте свій квиток на «машину часу» та відвідайте країну знань та розваг Мамонтландію в селі Межиріч!

   Тут на вас чекають також виготовлення власноруч сувенірів та смаколиків, цікаві майстер-класи та пригоди на полюванні, де ви перетворитеся в справжніх первісних людей, одягнувши хутряні строї. А ще в Мамонтландії ви пройдете цікаві випробування, збудуєте з підручних матеріалів тимчасове помешкання, зустрінетеся з мамонтеням та посмакуєте смачною мисливською кашею.

Мамонтландія, яка знаходиться в селі Межиріч на Канівщині,

чекає своїх дослідників!

 

   

 

Джерела: http://www.flamingotur.com.ua/podorozh-v-kra%D1%97nu-mamontlandiyu/; http://intour.com.ua/n-40/p-8/atc-1162/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора