Правила поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів!

Дата: 20.08.2019 17:03

З початку року на Канівщині піротехніки ДСНС України вилучили та знищили

13 вибухонебезпечних предметів!

В період проведення масових земельних робіт люди часто знаходять застарілі снаряди часів минулих війн на власних присадибних ділянках, у лісах та на полях.

Зокрема, з початку року в селах Хутір Хмільна, Бобриця, Литвинець, Поташня та в місті Канів було знайдено 13 вибухонебезпечних предметів. Арсенал боєприпасів включає в себе: мінометна міна –  сім одиниць,  ручна граната - одна одиниця, протитанкова міна – одна одиниця і артилерійський снаряд – чотири одиниці.

Завдяки злагодженим і чітким діям рятувальників, всі вибухонебезпечні предмети було  вилучено та знищено на спецполігоні.

А щоб попередити виникнення нещасних випадків серед населення в разі виявлення небезпечних знахідок, рятувальники вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з такими небезпечними знахідками. Головне: не торкатися підозрілого предмету і негайно повідомляти про знахідку за номером «101» або «102».