Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст. посіла 10 місце в рейтингу шкіл Черкаської області в 2019 році

Дата: 21.08.2019 11:24

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Черкаської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

З 316 місць рейтингу Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст. посіла 10 в рейтингу шкіл Черкаської області в 2019 році. Можемо пишатися своїми випускниками адже вони стали одними з найкращих в області, а враховуючи те, що Черкаська область посіла 3 місце серед областей України - випускники Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст. 2019 року одні з кращих в Україні!!!

Джерело: https://osvita.ua/school/rating/65367/