Дитяче свято «Індійські самоцвіти»!

Дата: 23.08.2019 09:06

Останній тиждень літніх канікул діткам треба провести максимально весело та насичено, щоб вистачило бадьорості на весь навчальний рік, а в Межиріцькій громаді знають як це робити і проводять його з піснями та дзвінким сміхом.

Вже традиційно на подвір’ї дитячого садочка села Межиріч відбулося дитяче свято, а цього разу костюмоване свято індійської культури «Індійські самоцвіти», яке не залишило байдужим нікого з присутніх. Адже, що може бути кращим, аніж проводити час з родиною та друзями у веселих забавах!

Учасники приходили на гуляння в костюмах, а в кого не було – організатори пропонували різні вбрання на вибір.

На свято завітав султан зі своїми дочками, які виконали традиційний індійський танок, а дітки приймали участь у змаганнях та естафетах де переможці отримували призи.

Також, гостем став і падишах зі своєю родиною та величезним слоном, які принесли фрукти та солодощі. А під кінець святкування на трійці сивих коней примчав циганський табір. Діти раділи, веселились та пускали мильні бульбашки.

Прикрасила захід своїм співом талановита юна співачка Майрамік Авоян.

Завершилося свято «солодким столом» у кафе «Рось» та лотереєю!

На заходах відпочили не тільки діти, а й їхні батьки. Разом зі своїми малюками вони розважалися та отримували задоволення від події. Свято було по-справжньому теплим та сімейним.

Насичена програма, незабутні враження, приємні емоції і спілкування, конкурси, танці, подарунки та солодощі все це отримали учасники дитячого свята.

Необхідно частіше влаштовувати діткам свята, адже це не лише привід для розваг, це нагадування, що кожна дитина — особистість. У Межиріцькій ОТГ знають, що від сьогоднішніх малюків залежить майбутнє не тільки громади, а й країни.