A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Межиріцька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Святкування дня села Лука

Дата: 07.09.2019 20:09
Кількість переглядів: 180


   Щорічно за традицією, мешканці села Лука відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батьків. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.
   Свято розпочалось із розважальної програми.Урочиста частина свята відбулась у приміщенні Будинку культури, де зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого.
   До урочистого концерту підійшли з творчістю та музикою. Готувалися серйозно. Привітали жителів села піснями колектив "Надвечір"я", сім"я Люльків, Манжула Ніна та Махиня Людмила . Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. 
Із теплими словами до своїх односельців звернувся Межиріцький сільський голова Чупилка Іван. Вітаючи односельчан зі святом, Іван Володимирович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді.
  У цей день на свято приїхав  представник ТОВ НВФ «УРОЖАЙ» Вадим Костянтинович Рудишин . Вадим Костянтинович привітав усіх присутніх із святом.
  За підтримки Рудишина Вадима Костянтиновича та Сайка Павла Михайловича , крім концерту гості та жителі села Лука могли пригоститися українськими стравами – козацькою кашею та шурпою. Готують їх селяни власноруч і по певних технологіях, які знають  місцеві жителі. Скуштувати цей продукт назбиралось чимало охочих. 
  Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Луку. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щирою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора