Дорогі працівники освіти,ветерани праці та молоді педагоги !

Дата: 03.10.2019 21:17

Прийміть  вітання з вашим професійним святом – Днем освітян!

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження.
  Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до дітей та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом! Нехай ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги.
Вітаємо з Днем вчителя та хочемо побажати впевненості, витримки, міцного здоров’я та міцних сил, прийміть нашу щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.
З повагою, Межиріцький сільський голова Чупилка І.В.