6 грудня 2019р. свій 80-річний ювілей відзначає КЗ «Межиріцький ліцей»

Дата: 06.12.2019 11:30

6 грудня 2019р.  свій 80-річний ювілей відзначає  КЗ «Межиріцький ліцей»

Школа це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі –пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційній зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.

Межиріцька школа має не тільки багате минуле,   творче   сучасне,   а   й широкі перспективи розвитку у майбутнє. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на  високому  професіоналізмі вчительського колективу,  більшість  з  яких   випускники   рідної школи,   на   багаторічних  традиціях,   сучасних методиках   виховання,   тісній   співпраці   з випускниками,  батьками.

Сьогодні ми всі ювіляри.  І першокласники, і вже   сивочолі   колишні   учні.

Вельмишановні вчителі та учні .

Межиріцька сільська рада щиро вітає вас з ювілеєм - 80 -річчя заснування навчального закладу.

Низький уклін та щире спасибі учителям за відданість у вашій справі, за любов до своєї професії. Праця кожного з вас це  золоті сторінки історії нашої школи, нехай людська шана буде подякою вам за вашу чуйність, уміння творити добро. Подяка всім технічним працівникам, їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу теж необхідний. Спасибі батькам, ваша підтримка дає можливість ефективно вирішувати питання виховання і навчання дітей.

Бажаємо всім міцного здоров’я та успіхів.