З Новим 2020 роком!

Дата: 29.12.2019 17:23

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями!

Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і визначальним для нас, адже нещодавно ми об’єдналися в одну територіальну громаду і за цей короткий час нам вдалось успішно розв’язати низку важливих для нас питань, закласти у стратегічний план життєво важливі проекти і впевнено обрати для себе шлях до подальшого розвитку нашої інфраструктури.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

У переддень Нового 2020 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Дякую усім працівниками апарату та депутатському корпусу,всім фермерським господарствам і їх керівникам за підтримку і допомогу, медичним працівникам, працівникам освіти та усім  жителям громади Межиріцької ОТГ і бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги!

Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

З найкращими вітаннями, сільський голова Іван Чупилка.