Увага! Важливо!

Дата: 22.01.2020 09:15

За 2019 рік на Канівщині піротехніки ДСНС України вилучили та знищили 24 вибухонебезпечних предметів!

З початку року в селах Хутір Хмільна, Бобриця, Литвинець, Поташня, Бучак та в місті Канів було знайдено 24 вибухонебезпечних предметів. Арсенал боєприпасів включає в себе: мінометна міна –  тринадцять одиниць,  ручна граната – одна одиниця, протитанкова міна – одна одиниця; артилерійський снаряд – вісім одиниці і авіаційна бомба – одна одиниця.

Завдяки злагодженим і чітким діям рятувальників, всі вибухонебезпечні предмети було  вилучено та знищено на спецполігоні.

А щоб попередити нещасних випадків серед населення в разі виявлення небезпечних знахідок, рятувальники вкотре звертається до громадян з проханням не торкатися підозрілого предмету і негайно повідомляти про знахідку за номером «101» або «102».