21 лютого в с. Межиріч відбувся тематичний захід присвячений святу Масляної

Дата: 24.02.2020 15:16

21 лютого в с. Межиріч за активної участі творчих колективів  «Мелодії Надросся» , гурту «Експромт», Василеги Наталії, Харченко Анастасії, учнів Межиріцької школи та творчого дуету Новікових із с. Яснозір’я відбувся тематичний захід присвячений святу Масляної.

Організатори та учасники свята від усього серця бажали односельчанам  міцного здоров’я, достатку, розквіту та добробуту в кожну родину та громаді в цілому.

Всіх учасників дійства пригостили смачною козацькою кашею, варениками, смаколиками з гарячим чаєм за спонсорської підтримки Якименка  Сергія Вікторовича, Тимошенка Миколи Івановича, Вдовиченко Людмили Миколаївни, Юденко Галини Олексіївни та сільського голови Чупилки Івана Володимировича.

Дане дійство урізноманітнило буденні дні жителів нашої громади.

Насолодившись спілкуванням та активним відпочинком всі розійшлися задоволеними.