A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Межиріцька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Увага! Канівський міськрайонний центр зайнятості повідомляє:

Дата: 19.03.2020 15:36
Кількість переглядів: 80

 

         На час карантину здійснюється тимчасовий порядок роботи Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості щодо реєстрації громадян для пошуку роботи.

         Прийом документів для фіксації наміру клієнта щодо пошуку роботи та реєстрації як безробітного здійснюється через засоби електронного зв'язку або скриньок для кореспонденції. Відповідно до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, що шукають роботу необхідно подати особисто в скриньку для кореспонденції або на електронну адресу Філії    kaniv_cz@ukr.net такі документи:

  1. Особисто завірені копії документів (завірення здійснюється написом "копія вірна" та особистим підписом із зазначенням прізвища та ініціалами імені на кожній зі сторінок документів):
  • паспорту (1,2 сторінки та сторінку з пропискою);
  • ідентифікаційний код;
  • всі сторінки трудової книжки та інших документів, що підтверджують трудову діяльність (договори з ФОП, договори цивільно-правового характеру тощо);
  • документа про освіту (диплом, або за відсутністю шкільний атестат);
  • довідка МСЕК (для осіб з інвалідністю).

 

  1. Вказати номер мобільного телефону та електронної адреси (за наявності) для підтвердження та уточнення необхідної інформації.

Опрацювання документів, що надійшли через електронну пошту чи скриньку для кореспонденції, відбувається 2 рази на день (об 11.00 та о          15 год).

Після розгляду та реєстрації документів фахівець Філії зв'яжеться з клієнтом для підтвердження та уточнення необхідної інформації.

Всі консультації, пов'язані з пошуком роботи будуть надаватися ЗАСОБАМИ ДИСТАНЦІЙНОЇ КОМУНІКАЦІЇ!

У разі виникнення запитань телефонувати:

(04736) 3 – 21 – 03, 3 – 29 – 16


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора