Увага! Важливо! Підприємці Межиріцької ОТГ !

Дата: 24.03.2020 11:27

ТОВ НВФ "Урожай", ПСП "Пономар,

ПСП "Яблуневий сад",СТОВ"Інкубатор", ФГ "Нагірник",

ФГ "Русичі", ФГ "Прогрес-ЛС", ФГ "Рось" ТОВ,Пономар"

Ткаченко М.М. ,Коваль А.А.,Хорольська С.Г.,Братанін С.С.,

Хоменко С.С.Вдовиченко А.М., Джіркмелішвілі А.Г.,                                               Вдовиченко Л.М., СудомТ.В.,Шмуратова Т.В.

Сорокіна О.В., Царенко М.П. , Самогулова В.П. ,Тимошенко М.І,

Денісов С.І., Геращенко Б.Р., Снісар А.І., Хоменко А.Д.  ,

Король О.Г.,Босенко О.М., Шкляр  О.М., Власенко Н.П.,

Калінічкенко Л.П., Іщенко М.С., Хоменко О.О., Шимко Н.В.,

Мариненко Р.В. Шаповал М.Д.,    Харченко С.О., Якименко О.В.,

Кишеня К.В, Джіркмелішвілі З.Ч.,

Пустовойт Н.О., Бобро  Б.А., Герганкіна Н.М., Біленко О.М., Конюша М.С.,Хорольський С.П. Мозговий В.В., Красовський  П.А.,

Полісько О.Ю.,Гонтаренко І.Б., Коваль А.І.

Хоменко Т.Г., Бузоверя М.С., Юденко Г.О., Плохута В.М.,

Король О.Г., Корогод О.О.,Судом С.В., Дудченко В.В.,

Пустовойт Н.О, Юстик А.М., Хоменко С.С., Онищенко Ю.О.,

Нестерук В.В., Графська Г.Г, Махмудов Ф.К., Мєшалкіна І.М.

Зінченко М.К.., Кириляка О.О. Коваль О.Г.

Про невідкладну фінансову

підтримку протиепідемічних заходів

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Відповідно до ст.  Закону України « Про статус депутатів місцевих рад», представляючи інтереси  громад Канівського району, з метою профілактики  можливого поширення на території  Канівського району випадків захворювань спричинених новим короно вірусом, на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 11.03.2020 № 211 « Про запобігання поширенню на території України короно вірусу COVID-19» та протоколу № 5 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Канівської районної державної адміністрації від 17.03.2020р. « Про заходи щодо  запобігання поширенню на території району короно вірусу COVID-19», з метою термінового приведення у повну готовність закладів охорони здоров’я: комунальне некомерційне підприємство « Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради, комунальне некомерційне підприємство «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради та швидкого реагування для забезпечення заходів щодо недопущення занесення і поширення випадків захворювань спричинених новим короно вірусом, просимо виділити кошти на поповнення фонду надзвичайних ситуацій (заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій в Канівському районі) або на благодійний рахунок комунального некомерційного підприємства « Канівська центральна районна лікарня»:

Одержувач:КНП «Канівська центральна районна лікарня», код 02005326, Банк філія ЧОУ АТ «Ощадбанк» ТВБВ 10023/0165, МФО 354507,

р/р UA 193545070000026007301010016, призначення платежу благодійні внески.

В разі невикористання бюджетні кошти будуть повернуті надавачам.