Жителів області, які потребують соціального супроводу, підтримують в час карантину

Дата: 15.04.2020 09:41

Автор

Обласна влада спільно з волонтерами об’єднали зусилля, аби соціально підтримати одиноких громадян, зокрема поважного віку, та тих, які не мають змоги самостійно придбати ліки, продукти чи інші необхідні речі в карантинний період. Про це розповідає заступник голови ОДА Юрій Лесюк.

– Соціальний супровід таких людей нині дуже важливий. Тому ми налагодили комунікацію з волонтерськими організаціями, – говорить заступник очільника області. – Алгоритм взаємодії та допомоги громадянам відпрацювали. Удосконалюємо його спільно з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласним контактним центром, волонтерськими організаціями, зокрема волонтерським рухом «Нема самотніх». Створили мапу з інформацією про наявність на територіях соціальних робітників. Проаналізували. Узгодили дії з волонтерами – щоб максимально охопити послугами соціального супроводу жителів Черкащини, які потребують підтримки. Також відпрацьовуємо оперативний механізм доставки людям ліків за рецептами, що видають сімейні лікарі. Мова про життєво важливі медпрепарати, зокрема й інсулін.

Отож, якщо вам необхідна допомога, ви не маєте змоги самостійно придбати ліки чи інше, телефонуйте: