A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Межиріцька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Плюс три станції: в області розвивають сонячну енергетику

Дата: 04.05.2020 09:02
Кількість переглядів: 86

Автор : Прес-служба ОДА 

Промислове виробництво сонячної енергії нарощують на Черкащині. З початку року тут ввели в експлуатацію три сонячні електростанції в Каневі, селі Білозір’я та селі Литвинець Канівського району, каже перший заступник очільника області Дмитро Ляшов.

Виробництвом сонячної електроенергії на продаж займаються й домогосподарства. За кілька місяців цього року встановили сонячні електростанції на дахах з цією метою у 31 домогосподарстві.

– Загалом нині в області діє 19 сонячних електростанцій загальною потужністю 19,08 МВт, – відзначає посадовець. – Вони працюють у десяти районах, а також у Черкасах, Каневі та Золотоноші. Якщо ж говорити про приватні домогосподарства, то зараз вироблять електроенергію із сонячного світла майже 700 домогосподарств області. Вони мають у користуванні сонячні дахові панелі, загальною потужністю 16,89 МВт. Це – екологічна альтернатива для виробництва для власного користування електроенергії та її подальшої реалізації.

Відзначимо, за торік всі сонячні електростанції області виробили 10,6 млн кВт год електроенергії, що у 18 разів більше ніж у 2018 році (0,58 млн кВт год). За І квартал цього року сонячні електростанції вироблено 17,2 млн кВт год електроенергії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора