A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Межиріцька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Черкащина отримала засоби індивідуального захисту для медпрацівників

Дата: 08.05.2020 11:33
Кількість переглядів: 45

Автор : Прес-служба ОДА 

Маски, костюми, щитки, бахіли та рукавички передали для медичних працівників області. Сьогодні партії ЗІЗ відвантажили в обласній лікарні. Звідси їх розподілять за потребою до лікарень першої хвилі, які приймають коронавірусних хворих.

Зокрема, область отримала партію зі 111,5-тонного гуманітарного вантажу, який вчора прибув до України на АН-225 «Мрія» з Китаю. Водночас не припиняють допомагати лікарям і благодійники. Зокрема й компанія «Епіцентр К». Сьогодні вона передала до обласної лікарні Черкас 35000 медичних масок, 700 захисних комбінезонів та 400 захисних окулярів. Усю отриману допомогу розподілять між медзакладами, які зараз лікують коронавірусних хворих.

– Зараз область має один з найкращих показників забезпеченості засобами індивідуального захисту в Україні, – говорить начальник обласного управління охорони здоров’я Лариса Кошова. – Медики зараз на передовій і мають відчувати свою захищеність. Ми активно співпрацюємо з благодійниками, волонтерами, громадськими організаціями та всіма тими, хто охоче готовий підставити плече. Разом координуємо роботу. На рівні області ми визначаємо потребу кожного медичного закладу, зокрема першої хвилі, аби вони насамперед були забезпечені усім необхідним.

Допомога благодійників є чималою підтримкою для лікарів та медичного персоналу, відзначає головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник. Наразі заклад має достатні запаси засобів індивідуального захисту. Відзначимо, тут нині отримують лікування 19 пацієнтів з підтвердженою коронавірусною інфекцією та ще троє з підозрою на COVID-19.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора