A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Межиріцька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Із Днем захисту дітей привітали вихованців «Теплого дому»

Дата: 02.06.2020 09:21
Кількість переглядів: 57

Автор : Прес-служба ОДА 

Талановиті й умілі. Це – про вихованців Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Сюди, у День захисту дітей, завітали з подарунками заступник очільника області Юрій Лесюк та керівниця Служби у справах дітей ОДА Оксана Покатілова.

Нині в закладі перебуває 53 дитини віком від 3 до 18 років. Це діти, які лишилися поза межами сімейного оточення чи перебувають у складних життєвих обставинах через невиконання батьками батьківських обов’язків. Центр проводить комплексну соціальну, психологічну та педагогічну реабілітацію дітей, надає лікувально-профілактичні та юридичні послуги. Із вже з початку цього року отримали різного роду допомогу 102 дитини.

– Дуже приємно бачити щасливі посмішки на обличчях дітей, – говорить заступник голови ОДА Юрій Лесюк. – І надзвичайно приємно, що поруч із ними є такі педагоги, які стали для них справжніми друзями й наставниками. Вдячний кожному з працівників закладу, що, вкладаючи душу, роблять дітей щасливішими. Адже діти – наша радість і наше майбутнє. І ми маємо робити все для того, аби вони відчували себе комфортно, раділи й виросли достойними громадянами нашої країни.

Цього дня вихованцям закладу гості передали солодощі, а колективу – газонокосарку для облаштування території закладу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора