Регіональна рада профтехосвіти при ОДА – про планові обсяги регіонального замовлення на підготовку кадрів

Дата: 30.06.2020 11:38

Автор

На засіданні Регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти області при ОДА, що відбулась в Будинку рад під головуванням заступників голови ОДА Юрія Лесюка та Романа Карманніка, обговорили планові обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у 2020 році.

Відкрив засідання Юрій Лесюк, який означив повноваження Регіональної ради профтехосвіти.

Щодо обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців та кваліфікованих робітників у 2020 році у закладах професійної (професійно-технічної) освіти доповіла Оксана Сімушіна.

У ході зустрічі керівники закладів професійної (професійно-технічної освіти) області озвучили обґрунтування пропозицій до регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів.

Учасники засідання відзначили необхідність посилення співпраці всіх стейкхолдерів профтехосвіти щодо перспективного планування розвитку закладів освіти з метою реагування на кон’юнктурні зміни ринку праці.

Також у рамках зустрічі відбуласяВиставка-презентація «Професійна освіта Черкащини», на якій були представлені напрямки підготовки кваліфікованих кадрів, методичні розробки та творчі доробки учнів.

За інформацією Управління освіти  і науки Черкаської ОДА