Дорожні ремонти: На Лисянщині відремонтували дорогу між селами

Дата: 17.07.2020 09:51

Автор

На Лисянщині завершили ремонтні роботи на дорозі від Кам’яного Броду до Погибляка й через село в напрямку Ріпок. Середній та поточний ремонт провели в рамках державної програми «Велике будівництво».

Підрядна організація суцільно картами поасфальтувала всі проблемні відрізки. Керівники району запропонували спільно дбати про збереження покриття шляхом оперативного інформування в район у разі руху в гарячу пору доби перевантажених автівок, особливо транзитних. Мешканці Погибляка на чолі з сільським головою Петром Іллюком відзначили, що дорожники якісно і швидко відремонтували дорогу, і разом з тим констатували факт, що після її асфальтування відчутно зріс транспортний потік через їх село.

На зустрічі присутні звернулися до керівників посприяти встановленню на перехресті в центрі села пішохідних переходів та знаків обмеження швидкості, адже поряд школа.

Цього дня очільники району побували на під’їзній дорозі до Федюківки, де інтенсивно працювала бригада дорожників. Й тут ремонт завершено. Від Вотилівки до Федюківки тепер можна їхати, не боячись втрапити у вибоїну.