припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Канівська ЦРЛ отримала допомогу для боротьби з COVID-19

Дата: 17.07.2020 09:57

Автор

2000 літрів дезінфікуючої рідини, 400 пар захисних окулярів, 3500 масок та 4000 пар одноразових захисних рукавичок отримала Канівська центральна района лікарня. Цю допомогу для боротьби з коронавірусною інфекцією передав закладу Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі разом з польськими підприємцями, інформує Канівська міська рада.

Відзначимо, Канів 15 серпня відвідали представники двох Посольств в Україні – Польщі та Казахстану. Під час відвідування музею на Тарасовій горі відбулась зустріч і з Надзвичайним і Повноважним Послом Казахстану в Україні Дарханом Калетаєвим. Нагадаємо, Канів має два міста-партнери в Польщі – Хелмно та Члухів, з якими місто постійно та плідно співпрацює упродовж багатьох років в різних сферах життєдіяльності міста та співпраці з громадою.