A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Межиріцька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Роман Боднар з робочим візитом відвідав Чорнобаївщину

Дата: 31.07.2020 09:28
Кількість переглядів: 39

Пресслужба ОДА

 

Голова облдержадміністрації продовжує традиційні робочі візити до районів. Сьогодні він відвідав Чорнобаївщину. Тут він очільник області відвідав низку важливих інфраструктурних об’єктів, зокрема й лікарню в Ірклієві.

– Не міг не оглянути наживо відділення Чорнобаївської лікарні в Ірклієві, зустрівся із керівництвом закладу. Зараз тут триває процес творення центру первинної медичної допомоги, – зауважує він. – У 2020-му заклад уклав договір із НСЗУ на 6,3 млн грн. Триповерхове приміщення не задіяне повністю, відповідно витрати перевищують можливості громади. Це питання треба вирішити комплексно, керівництво ухвалило правильне рішення і в приміщенні вже розмістило ЦНАП. Треба розглянути можливість задіяти приміщення максимально, наприклад, створити там реабілітаційний центр, в т.ч. для учасників АТО/ООС.

За результатами відвідин та спілкування з медиками, Роман Боднар дДав доручення управлінню охорони здоров‘я, департаменту соціального захисту, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту разом із місцевою владою розробити спільне комплексне бачення вирішення ситуації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора