припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Черкащани вражають результами на чемпіонаті України

Дата: 17.08.2020 09:51

Пресслужба ОДА

Сьогодні в Луцьку завершується чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Учора троє спортсменів вибороли низку нагород для Черкаської області, інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Так, Олексій Кирилін здобув дві золоті нагороди у штовханні ядра з результатом 18 метрів 04 сантиметри та  метанні диску з результатом 59 метрів 65 сантиметри.

Ще одне золото для області виборов Андрій Єрещенко стрибках в довжину. Легкоатлет встановиво собистий рекорд у 7 метрів 37 сантиметри.

Олексій Поліщук посів 2 місце у стрибках в довжину з особистим результатом 7 метрів 32 сантиметри.

Михайло Бондаренко став срібним призером чемпіонату України в метанні молоту (6 кг.) з результатом 51 метрів 68 сантиметрів.