припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Увага! Важливо!

Дата: 18.08.2020 12:10

З початку року на Канівщині піротехніки ДСНС України вилучили та знищили 55 вибухонебезпечних предметів!

В період проведення масових земельних робіт люди часто знаходять застарілі снаряди часів минулих війн на власних присадибних ділянках, у лісах та на полях.

Зокрема, з початку року в селах Михайлівка, Потапці, Таганча, Пекарі, Синявка, Бобриця, Грищинці, Литвинець, Студенець, Яблунів, Тростянець, Трахтемирів, Прохорівка, Сушки, Григорівка, Мартинівка та в місті Канів було знайдено 55 вибухонебезпечних предметів. Арсенал боєприпасів включає в себе: мінометна міна –  тридцять шість одиниць,  ручна граната – п’ять одиниць, артилерійський снаряд – тринадцять одиниць, авіабомба – одна одиниця.

Завдяки злагодженим і чітким діям рятувальників, всі вибухонебезпечні предмети було  вилучено та знищено на спецполігоні.

А щоб попередити виникнення нещасних випадків серед населення в разі виявлення небезпечних знахідок, рятувальники вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з такими небезпечними знахідками. Головне: не торкатися підозрілого предмету і негайно повідомляти про знахідку за номером «101» або «102».