A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Межиріцька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

Сергій Сергійчук на зустрічі із мером Черкас обговорив будівництво садочку на “Митниці”

Дата: 04.09.2020 09:03
Кількість переглядів: 58

Пресслужба ОДА

 

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук обговорив важливі питання життєдіяльності області, зокрема й обласного центру, із міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком.

Найперше обговорили доручення Президента України Володимира Зеленського. Під час візиту якого підприємці від імені жителів мікрорайону “Митниця” поскаржилися на брак ще одного дитячого садочку

– Вже є готовий проект реконструкції дошкільного навчального закладу, ми разом виїдемо найближчим часом на місце, узгодимо покрокову карту спільних дій та наступного року реалізувати проект в межах програми Президента “Велике будівництво”, – відзначив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Нагадаємо, що під час робочої поїздки Президента України Володимира Зеленського до Черкаської області до Глави держави звернулися представники бізнесу з проханням вирішити проблему відсутності дитячого садка в мікрорайоні Митниця у Черкасах, в якому проживає до 30 тис. осіб. При цьому найближчі дитсадки переповнені настільки, що після народження дитини необхідно ставати в чергу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора