#Великебудівництво: у Тальнівському районі ремонтують 8 кілометрів дороги Н-16

Дата: 04.09.2020 09:26

Пресслужба ОДА

Розпочалися роботи з поточного середнього ремонту автодороги Н-16 у Тальнівському районі. Поступово відновлюється дорожнє покриття між містами Умань та Черкаси на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

Днями розпочався поточний середній ремонт на ділянці автодороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 181+000 – км 189+000 у селі Білашки Тальнівського району. Ремонт автодороги Н-16 проходить у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

На 8 км дороги Н-16 розпочато ремонт проїзної частини: наразі проводяться роботи із проводиться фрезерування старого асфальтобетонного покриття, влаштування поширення проїзної частини дороги, влаштування прикромкових лотків, влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області