У Смілянському районі ремонтують обласні та регіональні дороги

Дата: 04.09.2020 09:28

Пресслужба ОДА

У Смілянському районі тривають роботи з ліквідації вибоїн, встановленню щитів та опор дорожніх знаків, очищенню отворів водопропускних труб та малих мостів від бруду та наносів.

На окремих ділянках дороги О 241311 Сміла − Березняки − ст. Райгород − Кам’янка км 5+800 – км 8+500 підрядник ПП «Дорстрой» лідвідував вибоїни асфальтобетонного покриття площею 300 м2. Також відремонтував місток в селі Куцівка.

Нині тривають підготовчі роботи з ліквідації 400 м2 ямковості на дорогах 241716 /Р-10/ – Нечаївка − Голов’ятине – Сунки в селі Голов’ятино, О 241303 /Сміла − Сунки − Плескачівка/ − Залевки − Малий Бузуків в селі Малий Бузуків.

Роботи з експлуатаційного утримання доріг у районі триватимуть упродовж вересня.