Територіальна оборона Черкащини – сфера відповідальності не лише військових, – Сергій Сергійчук

Дата: 08.09.2020 09:37

Пресслужба ОДА

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук спільно із обласним військовим комісаром полковником Сергієм Лобаном провели виїзну нараду на території санаторію “Україна”.

Голова ОДА – є начальником зони територіальної оборони Черкащини. Мета виїзної наради – переглянути можливі місця розміщення підрозділів територіальної оборони на фондах території санаторію.

– Це сфера відповідальності не лише військових. Усі профільні служби повинні діяти злагоджено, в тому числі і підрозділи ОДА. Такі наради проводимо регулярно за планом, намагатимуся особисто виїжджати на місця, – наголосив Сергій Сергійчук.