припинила діяльність, увійшла до складу Канівської громади

У селі Софіївка Черкаського району відремонтували 8 кілометрів дороги

Дата: 10.09.2020 09:01

Пресслужба ОДА

Поточний середній ремонт восьми кілометрів автодороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук на ділянці км 28+800 – км 36+800 у селі Софіївка Черкаського району завершили.

На 8 кілометрах ділянки від кордону Канівського району до закінчення села Софіївка підрядна організація в межах поточного середнього ремонту виконала комплекс робіт. Зокрема:

??фрезерування старого асфальтобетонного покриття;

??поширення проїзної частини дороги;

??укріплення узбіч;

??влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом;

??влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонної суміші;

??влаштування з’їздів та примикань з дорогою;

??встановлення автопавільйонів для громадського транспорту;

??влаштування металевого бар’єрного огородження;

?? встановлення нових дорожніх знаків, напрямних стовпчиків та влаштування розмітки.

Підрядна організація: ТОВ «Главшляхбуд».

Цього року у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук загалом відремонтують та введуть в експлуатацію 30 км дорожнього покриття.

За інформацією САД у Черкаській області