«Проведення соціальних виплат через відділення поштового зв’язку»

Дата: 06.10.2020 17:30

Проведення соціальних виплат через відділення поштового зв’язку

10.09.2020 Управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації направило лист-рекомендацію до відома голів об’єднаних  територіальних громад щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян ОТГ про можливість відкриття банківських рахунків отримувачами державних соціальних допомог, субсидій та пільг у зв’язку з обмеженням фінансуванням коштів на поштовий збір.

Наразі  оголошення, які були розміщені на території сіл ОТГ вилучені.

Надаємо роз’яснення для всіх жителів Канівського району щодо можливості відкритя банківських рахунків з метою уникнення заборгованості по соціальним виплатам, у зв’язку з обмеженим фінансуванням на поштові витрати.

На сьогоднішній день виплати через відділення поштового зв’язку проводяться. У разі виникнення питань звертатися за телефоном 3-60-04.