Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

1. Про встановлення акцизного податку Межиріцької сільської ради на 2020 рік.

2. Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.

3. Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати 1кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Межиріцької сільської ради на 2020 рік.

4. Про встановлення ставок та  пільг зі сплати земельного податку Межиріцької сільської ради на 2020 рік.

5. Про оренду комунального  майна Межиріцької сільської ради.

6. Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури Межиріцької сільської ради.

7. Про встановлення податку на прибуток підприємств на території  Межиріцької сільської ради  на 2020 рік.

8. Про затвердження процентних ставок орендної плати за землю державної та комунальної власності Межиріцької  сільської ради на 2020 рік.

9. Про встановлення ставок єдиного податку Межиріцької сільської ради на 2020 рік.