Сільський голова

Чупилка Іван Володимирович

Народився 24 січня 1988 року в селі Лука Канівського району Черкаської області де у 1994 році пішов до першого класу Лучанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

• З 2003 по 2007 рік навчався в Корсунь-Шевченківському педагогічному училищі, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» та здобув кваліфікацію вчителя трудового навчання (за спеціалізацією: технічна праця) та креслення основної школи, керівник гуртків технічної творчості.
  • У 2007 році вступив до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» та здобув кваліфікацію вчителя трудового навчання (основи аграрного виробництва), основ інформатики, креслення і безпеки життєдіяльності.
  • З 2007 по 2008 рік працював вчителем фізичної культури Конончанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, а з 2008 - вчителем трудового навчання в Лучанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.
  • 2015 року був обраний Межиріцьким сільським головою.
  • З грудня 2018 року обраний Межиріцьким сільським головою об’єднаної територіальної громади.

Маю сім’ю: дружина Ірина та двоє синів Роман і Олексій.